Флешмоб до Міжнародного дня студентського спорту

НовиниКоментарі Вимкнено до Флешмоб до Міжнародного дня студентського спорту

У молоді немає особливої потреби шукати приводу, аби зібратись разом, поспілкуватись, посміятись, порозмовляти, пограти в ігри, позмагатись. Але 20 вересня 2019р. у студентів Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» такий привід був, адже в цей день в усьому світі відзначається особливе свято – Міжнародний день студентського спорту. Запроваджене в 2015 році за ініціативою ЮНЕСКО в пам’ять про проведений цього дня у 1924 році перший Студентський чемпіонат світу, воно цьогоріч в Україні набуло форми спортивно-масового заходу, до якого радо долучились хмельницькі політехніки. Очолювані викладачами кафедри фізичного виховання, вони після закінчення занять дружно прямували на стадіон. Щирі усмішки, невимушені жарти, теплі обійми та дружня підтримка – ось та атмосфера, в якій проходив всеукраїнський флешмоб. До заходу долучилися і наставники студентства. Керівник кафедри фізичного виховання Іван Іванович Шимків відкрив спортивне свято, розповівши його історію. Коротке вступне слово молодого, енергійного, великого прихильника спорту та здорового способу життя, директора ХПК Вадима Володимировича Овчарука з побажаннями досягати гарних результатів у навчанні та спорті – і захід розпочався. Всього 20 стрибків, виконаних учасниками флешмобу синхронно… Але вправа була вибрана не випадково – це ніби втілення прагнення піднятись на нову, ще не підкорену вершину. Ціль флешмобу – заохотити молодь до занять спортом, адже міць держави – у силі та здоров’ї нації.