Бібліотека ХПК НУ “ЛП” гостинно зустріла першокурсників

НовиниКоментарі Вимкнено до Бібліотека ХПК НУ “ЛП” гостинно зустріла першокурсників

Традиційно у перші дні навчального року загальним для всіх першокурсників стає урок шанобливого ставлення до книги, як основного джерела знань. Бібліотека Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» гостинно відкриває свої двері, розповідаючи про свій 100-тисячний фонд, правила користування ним, довідково-бібліографічний апарат та електронні ресурси.
Відверто кажучи, образ першокурсника вишу, який виходить з бібліотеки з величезним оберемком книг і який залюбки багато років безжально експлуатував комедійний кінематограф , не є таким вже й перебільшенням. Подібна картина минулого тижня у ХПК стала звичною, адже бібліотека закладу оперативно та організовано провела видачу безкоштовних підручників «першачкам». Дещо ошелешені їх кількістю та немалою вагою, неофіти нашого коледжу виходили з привітної книгозбірні закладу з цілими стосами книжок та палаючою в душі та очах рішучістю якнайшвидше вивчити все, що в тих книжках написано.
Кожен першокурсник отримав для річного користування в режимі абонементу велику підбірку підручників і запрошення активно використовувати в режимі читального залу весь інший багатющий фонд.