НовиниКоментарі Вимкнено до Команда стартап-школи Університету стала International Grand Champion на конкурсі Big Idea Challenge в Оксфорді

Другий рік програми Creative Spark стартував із конференції в Оксфорді, яка дає можливість поділитися успішним досвідом і перемогами. У її рамках відбувся конкурс Big Idea Challenge.

Команда Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» Smart Pillow зі своєю розробкою PiePillow перемогла у номінації «Кращий технологічний стартап» і здобула найвищу нагороду – звання «International Grand Champion».

Creative Spark, Tech StartUp School, Львівська політехніка та Kingston University пишаються своїми переможцями!