НовиниКоментарі Вимкнено до Співпраця Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» та ПриватБанку

В рамках співпраці Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» та ПриватБанку студенти-другокурсники спеціальності «Менеджмент» під керівництвом Морозової Інни Василівни та Ребедюк Наталії Олександрівни пройшли курс навчання у Бізнес-школі ПриватБанку. Програма навчання стосувалась отримання теоретичних знань з надання банківських послуг і раціонального використання особистих фінансів та включала в себе такі теми: «Фінансові цілі і їх вплив в житті. Сімейна економіка», «Заощадження, інвестиції», «Ораторське мистецтво та навички складання презентацій «Лідерство»», «Секрети успішного управління часом», «Бізнес. Організація роботи підприємства. Місія і стратегія. Управління та менеджмент», «Банківські технології для нового покоління». «Презентація власного стартапу». По завершенню Бізнес-школи студенти отримали подарунки та дипломи.