НовиниКоментарі Вимкнено до Науково-практичний семінар «Використання віртуального навчального середовища програми PRODIAGS при проведенні діагностики бензинових двигунів»

30 травня Львівський автомобільно-дорожній коледж Національного університету «Львівська політехніка» спільно з спеціалістами компанії PRODIAGS зібрав викладачів спеціальності автомобільного транспорту з багатьох куточків України на науково-практичний семінар «Використання віртуального навчального середовища програми PRODIAGS при проведенні діагностики бензинових двигунів». Відвідали цей захід і завідувач відділення автомобільного транспорту Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Пірог Леонід Володимирович та завідувач лабораторіями Хмельницький Богдан Валерійович. Під час проходження семінару Virgo Titsu (Фінляндія) член правління Prodiags поділився досвідом використання віртуального середовища програми Prodiags для навчання студентів вищих навчальних закладів. Також Virgo Titsu спільно з естонськими колегами провів практичні зайняття з метою вдосконалення навичок діагностування бензинових двигунів, роботи з автомобільним осцилоскопом та детального знайомства з протоколами OBD, EOBD, OEM. Окремою ланкою практичних занять було ознайомлення з структурою віртуального середовища та основами його адміністрування під керівництвом естонського провідного спеціаліста.
У ході семінару наші викладачі проявили достатній рівень англійської мови професійного спрямування, що дозволило у повному обсязі перейняти досвід у представників компанії Prodiags.