Політехніки – переможці та призери регіонального етапу олімпіад із загальноосвітніх дисциплін

НовиниComments Off on Політехніки – переможці та призери регіонального етапу олімпіад із загальноосвітніх дисциплін

Хмельницькі політехніки вкотре підтвердили високий рівень викладання загальноосвітніх дисциплін у ХПК НУ «Львівська політехніка». Шість перших місць, вісім других та одне третє на регіональному етапі олімпіад – яскраве свідчення фундаментальності знань студентів коледжу.
Змагання відбулись 3 квітня у приміщенні ХПК. За перемогу з семи дисциплін боролись студенти ЗВО, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста з міст Хмельницький, Шепетівка, Чемерівці. У своєму вітальному слові учасникам олімпіади директор Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка», кандидат економічних наук, доцент Вадим Володимирович Овчарук зазначив, що надзвичайно радий вітати в стінах коледжу найкращих студентів з коледжів, технікумів та медичних училищ Хмельниччини, які вже є переможцями, адже вибороли право представляти свій навчальний заклад на регіональному рівні.

Вітаємо політехніків – переможців та призерів регіонального етапу олімпіад із загальноосвітніх дисциплін та висловлюємо подяку викладачам:
1 місце:
– З математики : Розгон Андрій Сергійович (гр. ПІ-182, викладач Желавська Ірина Анатоліївна);
– З фізики: Пасічник Максим Костянтинович (гр. КІ-182, викладач Дуда Людмила Олегівна;)
– З англійської мови: Черніюк Денис Васильович (гр. ЕК-172, викладач Микитюк Олена Володимирівна);
– З німецької мови: Зозуля Владислав Валерійович (гр. КІ-172, викладач Степенко Ольга Геннадіївна);
– З інформатики(програмування): Сторожук Костянтин Валерійович (гр. ПІ-171, викладач Задніпровський Вадим Григорович);
– З інформатики(користувач): Жереб Денис Валерійович (гр. ПІ-171, викладач Соломко Людмила Андріївна);
2 місце:
– З математики : Кравчук Ілля Віталійович (гр. ПІ-181, викладач Желавська Ірина Анатоліївна);
– З фізики: Цапик Єлизавета Романівна (гр. ПІ-181, викладач Дуда Людмила Олегівна;)
– З англійської мови: Супрун Павло Костянтинович (гр. ЕК-171, викладач Олійник Світлана Олександрівна);
– З німецької мови: Верьовкін Іван Васильович (гр. МГ-171, викладач Степенко Ольга Геннадіївна);
– З німецької мови: Іванцюк Давид Михайлович (гр. МГ-171, викладач Степенко Ольга Геннадіївна);
– З інформатики(програмування): Колесник Павло Андрійович (гр. ПІ-162, викладач Задніпровський Вадим Григорович);
– З інформатики(користувач): Гунчак Діана Валеріївна (гр. ПІ-162, викладач Соломко Людмила Андріївна);
– З історії України : Каленик Владислав Олександрович (гр. ПІ-171, викладач Лункіна Ольга Миколаївна);
3 місце:
– З історії України : Лисяк Владислав Вікторович (гр. ЕК-172, викладач Лункіна Ольга Миколаївна).

Вітаємо і бажаємо подальших яскравих успіхів на наступних етапах олімпіади!

55939447_649094875515725_7314755125325594624_n56264366_649096065515606_7288044418769092608_n56252772_649096542182225_389972645245878272_n56500762_649096575515555_4979151128076746752_n 56314659_649094988849047_6736437151853969408_n56457836_649096342182245_2747671534813315072_n56312942_649095552182324_8082392688814456832_n55939909_649094532182426_5703459025669062656_n56380176_649095005515712_26959415227711488_n56446528_649095212182358_4480868577380925440_n55943828_649096262182253_5410269293730332672_n55621043_649096235515589_4240771246880456704_n55943897_649096838848862_4089138951208566784_n

© 2015 Хмельницький політехнічний коледж