НовиниКоментарі Вимкнено до Зустріч директора з учасниками регіонального етапу олімпіад із загальноосвітніх дисциплін серед ВНЗ І-ІІ р.а

Найкращі та найдостойніші студенти Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» зустрілись з адміністрацією навчального закладу напередодні старту регіонального етапу олімпіад із загальноосвітніх дисциплін серед ВНЗ І-ІІ р.а. Саме вони, здобувши перемогу у коледжівських та міських олімпіадах, вибороли право представляти ХПК у регіональному турі.  Директор Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка», кандидат економічних наук, доцент Вадим Володимирович Овчарук висловив впевненість в тому, що цьогорічні олімпійці не тільки покажуть достойний результат, втримають переможну традицію, яку навчальний заклад демонструє впродовж багатьох років, а й перевершать здобутки своїх попередників на обласних та республіканських етапах олімпіади. Він побажав яскравих успіхів і олімпійцям, і їхнім викладачам, і нашому навчальному закладу в цілому.

55944998_648553948903151_2302443027202834432_n