Всесвітня акція «ГОДИНА ЗЕМЛІ»

НовиниКоментарі Вимкнено до Всесвітня акція «ГОДИНА ЗЕМЛІ»

Хмельницькі політехніки з ентузіазмом відгукнулись на заклик Молодіжної громадської ради, студентських рад ХНУ та ХПК НУ «Львівська політехніка» долучитись до всесвітньої акції «ГОДИНА ЗЕМЛІ» https://uk.wikipedia.org/wiki/Година_Землі
У вечірній час 30 березня 2019 року все креативне студентство міста зібралось на майданчику перед кінотеатром Шевченка. Тут Хмельницьким міським будинком культури, зокрема заступником директора ХМБК Сергієм Щербанюком за сприяння Управління молоді та спорту ХМР, Департаменту освіти та науки було зорганізовано акцію «Підзаряди ЗЕМЛЮ». Молодь за допомогою ліхтариків, різнокольорових повітряних кульок та телефонів відтворила ідею світлового флешмобу, зокрема логотип акції – знак «WI-FІ» та земну кулю у чотирьох кольорах, нагадуючи співвітчизникам, що земні ресурси доволі швидко ВИЧЕРПУЮТЬСЯ. https://vsim.ua/…/yaskraviy-fleshmob-yak-hmelnitski-student…
Активну участь у світловому дійстві взяли студенти усіх відділень нашого коледжу під керівництвом координаторів акції викладачів Роїк Наталії Миколаївни, Кайдановської Олени Миколаївни та голови студради ХПК Савчука Назара.
Музичний супровід акції здійснював випускник ХПК НУ «Львівська політехніка», гордість навчального закладу, постійний учасник загальноміських культурно-масових та благодійних заходів, що проводяться під егідою Хмельницького міського управління культури і туризму, Дмитро Захаров. Гучна молодіжна дискотека, проведена Дмитром перед початком світлового флешмобу, налаштувала учасників акції на енергійний, невимушений лад та привернула увагу багатьох хмельничан і гостей міста до цієї події.

55910060_648168555608357_8682705524816347136_nПідводячи підсумки заходу, голова Молодіжної громадської ради Анастасія Козак подякувала представникам ХПК НУ «Львівська політехніка» за потужну участь в акції, а Дмитру Захарову запропонувала стати активним учасником Ради та долучатись до організації і проведення молодіжних заходів, що проводить МГР . Анастасія наголосила, що «…разом МИ ВЕЛИКА СИЛА» і підтримуючи екологічні акції та ініціативи, ми змінюємось самі і виховуємо у жителів планети дбайливе ставлення до природи, збереження клімату, турботи про обмежені земні ресурси. Як стверджує один з основних законів екології – «…Природа знає краще» і третє неписане правило екології «…будь-яка значна антропогенна зміна в природній системі може стати згубною для цієї системи». Тому потрібно давати змогу нашій планеті хоч трохи перепочити і перезавантажитись, адже останніми роками ми все частіше спостерігаємо зміну клімату на планеті, природні катаклізми, обмеженість ресурсів….

56119991_648168502275029_5588927924515373056_n