Перегляд театралізованої вистави “Монологи війни”

НовиниКоментарі Вимкнено до Перегляд театралізованої вистави “Монологи війни”

В умовах українських реалій, коли Україна ціною життя Героїв Небесної Сотні, зусиллями військових, добровольців, волонтерів відстоює свободу і територіальну цілісність, приорітетного значення набуває національно-патріотичне та військово-патріотичне виховання молоді. В ХПК НУ “Львівська політехніка” – це один із головних напрямів виховної роботи. Студенти разом із викладачем предмету «Захист Вітчизни», керівником військово-патріотичного гуртка «Влучний стрілець» гвардії майором Віктором Леонідовичем Кушніром переглянули театралізовану виставу «Монологи війни» у Хмельницькій обласній філармонії. Це – сповідь, біль та оголені відчуття п’яти бійців і однієї волонтерки – тих, хто не з чуток знає, що таке війна. І як би не було важко говорити про пережите – вони мають про це говорити, щоб всі українці відчули, якою надвисокою ціною дається наша незалежність , почули і зрозуміли учасників АТО-ООС та берегли те, заради чого ці мужні чоловіки і дівчата жертвують своїм життям. Монологи доповнені піснями війни, що проникають в душу кожного глядача, не залишаючи місця байдужості та юнацькій інфантильності . Сьогодні нам дійсно вкрай потрібні такі заходи. Вони сприяють формуванню активної соціальної та громадянської позиції, побудові сильної, вільної, незалежної держави.