Весняні канікули з Політехом

НовиниComments Off on Весняні канікули з Політехом

Проект «Весняні канікули з Політехом» стартує 22 березня 2019 року. Його організаторами і спікерами є викладачі, інженерно – технічні працівники та студенти різних спеціальностей ХПК НУ «ЛП».

Протягом тижня, в період шкільних канікул, для шкільної молоді буде представлена програма різноманітних заходів — майстер-класів, воркшопів, інтерактивних ігор та лекцій, лабораторних робіт, демонстрацій проектів, дослідів. Запрошуємо стати гостями Канікул не лише дітей, а й дорослих — їхніх батьків, вчителів.

Головна ідея проекту полягає в тому, щоб показати хімію, фізику, математику, механіку, інформатику та  інші технічні та економічні спеціальності цікаво, зацікавити дітей займатися ґрунтовно природничими і економічними науками та стати висококваліфікованими, затребуваними та високооплачуваними фахівцями в майбутньому.

Програма заходів на період весняних шкільних  канікул

з 22.03 по 29.03.2019

Screenshot_4

Всі заходи безкоштовні, відбуватимуться в лабораторіях та кабінетах або на території  коледжу. Збір гостей у холі 1 корпусу.