НовиниComments Off on НАПЕРЕДОДНІ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПОЕЗІІ ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ ІЗ ГОЛОВОЮ ОБЛАСНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА «ПРОСВІТА» В.Ц. МІХАЛЕВСЬКИМ

До студентів Хмельницького політехнічного коледжу НУ «ЛП» завітав гість, який може слугувати прикладом саме такої гармонії. Кандидат фізико-математичних наук, доцент Хмельницького національного університету, член Національної спілки журналістів України, член Національної спілки письменників України, громадський діяч, голова обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта», поет-романтик, автор дев’яти поетичних збірок, лауреат літературно-мистецьких премій – ось перелік (може й не повний) регалій Віталія Цезарійовича Міхалевського. Неординарна людина, цікавий співрозмовник, він неабияк захопив свої виступом студентів груп МЕ-182, ЕК-181, ПМ-181, що зібрались в читальному залі бібліотеки. Зустріч відбулась напередодні Всесвітнього дня поезії, отож гість говорив насамперед про своє захоплення віршованим словом. Він підкорив аудиторію і серйозними роздумами про суть поезії, і веселими жартами, і, звісно, своїми віршами. А вони у Віталя Цезарійовича особливі – щирі, теплі, трепетні. Для студентів-першокурсників зустріч була не лише цікавою, а й надзвичайно корисною, адже в програмі української літератури вони вивчають творчість поетів та письменників рідного краю. Їм поталанило особисто познайомитись з головою міської організації Національної спілки письменників України. З рук гостя бібліотека отримала дарунки – збірки поезій В. Міхалевського. Хмельницькі політехніки вітають людину, що знається і кохається в прекрасному, невиправного романтика, трепетного лірика Віталія Цезарійовича Міхалевського з Всесвітнім Днем поезії! Нових звершень, нових досягнень, нових віршів!

53900816_641985399560006_2493020797824663552_o 54799518_641985819559964_4301082470436044800_o