Проголосуйте за відеороботи студентів коледжу!

НовиниКоментарі Вимкнено до Проголосуйте за відеороботи студентів коледжу!

«Навчайся! Накопичуй! Заробляй!», тому що молоді потрібно здобувати знання і розвивати навички, необхідні для ухвалення впевнених і зважених фінансових рішень упродовж життя.
Студенти Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» підтримали щорічну глобальну ініціативу Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей), що включає акції та заходи по всьому світу. Дві відео-роботи студентів ХПК на тему «Фінансова грамотність» пройшли в тур онлайн-голосування Конкурсу, організованого Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.
Підтримати наших студентів ми можемо до 24 березня включно. Для цього потрібно перейти за посиланням та проголосувати за № 59 Богдан Деваншу та № 15 Олексій Мандрик та Назар Брецько.
Політехніки – найкращі!!! Тож давайте підтримаємо їх!!!