СПІВПРАЦЯ З МІСЬКИМ ЦЕНТРОМ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

НовиниКоментарі Вимкнено до СПІВПРАЦЯ З МІСЬКИМ ЦЕНТРОМ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

Напередодні Дня Святого Валентина у Хмельницькому політехнічному коледжі викладач Суркова Тетяна В’ячеславівна ініціювала зустріч студентів груп ЕК-181, МЕ-181, МЕ-182 та ЕК-161 з психологом міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антоніною Джал. У цікавий та нестандартний спосіб слухачі поміркували над сутністю любові, її різноманітних проявів, розпізнаванні любові та закоханості, відповідальності сторін за тривалість і серйозність стосунків. Студенти змогли висловити власне міркування про ці поняття, а також усвідомили просту істину, що любов – це дар, який потрібно берегти та творити щодня.

Політехніки переглянули відеоролики та ознайомилися з історією виникнення свята, його особливостями в різних країнах світу. Політехніки взяли участь у вправах на спостережливість, красномовство та дотепність у стосунках з коханою людиною, перевірили за допомогою психологічного тесту свій спосіб взаємодії у парі. Поезія, романтична музика і навіть спільне караоке-виконання пісень популярних українських виконавців про любов доповнили захід невимушеною атмосферою позитивного гарного настрою та відпочинку.