Презентація технічних досягнень політехніків Tech StartUp School

НовиниКоментарі Вимкнено до Презентація технічних досягнень політехніків Tech StartUp School

В рамках надзвичайно цікавого та інформативного циклу відеопрограм “Еврика” 33 канал розпочав показ випусків за участю студентів та викладачів Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка». 1 лютого в ефір вийшла програма “Еврика. Дещо про фрезерний верстат”, в якій просто і доступно розповідається про прилад, без якого сьогодні вже неможливо обійтись. Програма цікава та рекомендована для перегляду широкому колу глядачів, та, напевно, найбільший інтерес викличе у юних та амбітних розумничків – технарів, які сьогодні ще навчаються в старших класах. Їх ми запрошуємо до нас навчання. Саме у ХПК вони зможуть стати професіоналами у цій перспективній та затребуваній галузі знань.