Список груп і кураторів 2019-2020 н.р.

Щоб забезпечити кращу підготовку та проведення навчального процесу у Хмельницькому політехнічному коледжі, назначають чергові академічні групи, які допомагають трудовому колективу за для якіснішого функціонування підрозділів.

№ з/п Група Куратор Аудиторії для виховних годин
1.        1 курс КІ-191 Ковалець Ірина Миколаївна 245
2.          КІ-192 Ілаш Надія Борисівна 247
3.          КІ-193 Гавронський Віталій Євгенович 147
4.          ПІ-191 Миколюк Марина Вікторівна 231а
5.          ПІ-192 Студницька Людмила Михайлівна 146а
6.          ПМ-191 Олійник Світлана Олександрівна 125
7.          ПМ-192 Кульбаба Світлана Олександрівна 143а
8.          МГ-191 Дуда Людмила Олегівна 147а
9.          АТ-191 Чернов Костянтин Вікторович 242
10.      АТ-192 Суркова Тетяна В’ячеславівна 141
11.      МЕ-191 Громик Олена Миколаївна 137
12.      МЕ-192 Потапкіна Леся Володимирівна 127
13.      ЕК-191 Малахова Наталя Борисівна 122
14.      ЕК-192 Микитюк Олена Володимирівна 149
15.    2 курс КІ-181 Гетьман Богдан Іванович 141а
16.      КІ-182 Верхола Сергій Олексійович 244а
17.      КІ-183 Фримерштейн Вікторія Григорівна 139а
18.      ПІ-181 Щуцький Сергій В’ячеславович 243а
19.      ПІ-182 Гутник Ірина Іванівна 132
20.      АТ-181 Нижник Олександр Миколайович 237
21.      АТ-182 Чорноконь Вікторія Вікторівна 133
22.      ПМ-181 Бойченко Ірина Вікторівна 149а
23.      ПМ-182 Козубець Олена Іванівна 143
24.      МГ-181 Мерлюк Світлана Антонівна 211
25.      ЕК-181 Ляховець Вікторія Володимирівна 136а
26.      МЕ-181 Слободзян Леся Анатоліївна 126
27.      МЕ-182 Кайдановська Олена Миколаївна 138а
28.    3 курс КІ-171 Марчук Ольга Михайлівна 134а
29.      КІ-173 Перетятко Інна Миколаївна 131
30.      ПІ-171 Миколюк Олег Володимирович 235а
31.      ПІ-172 Задніпровський Вадим Григорович 232
32.      АТ-171 Яремчук Андрій Анатолійович 239
33.      АТ-172 Гадзира Леся Миколаївна 145
34.      ПМ-171 Кузнєцова Наталія Юріївна 144
35.      ПМ-172 Супрун Лариса Вікторівна 144а
36.      МГ-171 Остроушко Олександр Юрійович 145а
37.      ЕК-171 Салямон Ольга Іванівна 129
38.      ЕК-172 Гавронська Наталя Миколаївна 135а
39.      МЕ-171 Лункіна Ольга Миколаївна 123
40.      МЕ-172 Ребедюк Наталя Олександрівна 138
41.    4 курс КІ-161 Желавська Ірина Анатоліївна 132а
42.      КІ-162 Палій Наталя Василівна 131а
43.      КІ-163 Матіяш  Тетяна Олексіївна 133а
44.      ПІ-161 Соломко Людмила Андріївна 243
45.      ПІ-162 Бельський Анатолій Володимирович 246
46.      АТ-161 Даць Сніжана Віталіївна 148
47.      АТ-162 Чернова Віта Анатоліївна 224
48.      ПМ-161 Бондаренко Ольга Петрівна 142
49.      ПМ-162 Койфман Аркадій Михайлович 234
50.      МГ-161 Даценко Людмила Іванівна 121
51.      МЕ-161 Валявіна Ольга Тимофіївна 124

Графік прибирання  аудиторій  на  2019-2020 н.р.

№ з/п Група Куратор Аудиторії
1.        1 курс КІ-191 Ковалець Ірина Миколаївна 245;   135
2.          КІ-192 Ілаш Надія Борисівна 247
3.          КІ-193 Гавронський Віталій Євгенович 147;    131а
4.          ПІ-191 Миколюк Марина Вікторівна 231а;   231
5.          ПІ-192 Студницька Людмила Миколаївна 146а;   243б
6.          ПМ-191 Олійник Світлана Олександрівна 125;    124а
7.          ПМ-192 Кульбаба Світлана Олександрівна 143а;   142
8.          МГ-191 Дуда Людмила Олегівна 147а;   234
9.          АТ-191 Чернов Костянтин Вікторович 242;     224
10.     АТ-192 Суркова Тетяна В’ячеславівна 141
11.     МЕ-191 Громик Олена Миколаївна 137;    124
12.     МЕ-192 Потапкіна Леся Володимирівна 129;    134
13.     ЕК-191 Малахова Наталя Борисівна 122;    121
14.     ЕК-192 Микитюк Олена Володимирівна 149;    142а
15.   2 курс КІ-181 Гетьман Богдан Іванович 141а;   127
16.     КІ-182 Верхола Сергій Олексійович 244а;   241
17.     КІ-183 Фримерштейн Вікторія Григорівна 139а;   133а
18.     ПІ-181 Щуцький Сергій В’ячеславович 243а;    243
19.     ПІ-182 Гутник Ірина Іванівна 132;     241а
20.     АТ-181 Нижник Олександр Миколайович 237;     237а
21.     АТ-182 Чорноконь Вікторія Вікторівна 133
22.     ПМ-181 Бойченко Ірина Вікторівна 149а;   236
23.     ПМ-182 Козубець Олена Іванівна 143;     235
24.     МГ-181 Мерлюк Світлана Антонівна 211;     246
25.     ЕК-181 Ляховець Вікторія Володимирівна 136а;  світлиця
26.     МЕ-181 Слободзян Леся Анатоліївна 126;     148
27.     МЕ-182 Кайдановська Олена Миколаївна 138а;   137а
28.   3 курс КІ-171 Марчук Ольга Михайлівна 134а;   248
29.     КІ-173 Перетятко Інна Миколаївна 131;    132а
30.     ПІ-171 Миколюк Олег Володимирович 235а;   244
31.     ПІ-172 Задніпровський Вадим Григорович 232;     233
32.     АТ-171 Яремчук Андрій Анатолійович 239;     213
33.     АТ-172 Гадзира Леся Миколаївна 145;     212
34.     ПМ-171 Кузнєцова Наталія Юріївна 146;     144
35.     ПМ-172 Супрун Лариса Вікторівна 144а
36.     МГ-171 Остроушко Олександр Юрійович 145а;   135а
37.     МЕ-171 Лункіна Ольга Миколаївна 123
38.     МЕ-172 Ребедюк Наталя Олександрівна 138

 

Графік

чергування академічних груп на І півріччя  2019-2020 н.р.

 

№ з/п Група Куратор Термін чергування
1.        2 курс КІ-181 Гетьман Богдан Іванович 02.09 – 06.09
2.          КІ-182 Верхола Сергій Олексійович 09.09 – 13.09
3.          КІ-183 Фримерштейн Вікторія Григорівна 16.09 – 20.09
4.          ПІ-181 Щуцький Сергій В’ячеславович 23.09 – 27.09
5.          ПІ-182 Гутник Ірина Іванівна 30.10 – 04.10
6.          АТ-181 Нижник Олександр Миколайович 07.10 – 11.10
7.          АТ-182 Чорноконь Вікторія Вікторівна 15.10 – 18.10
8.          ПМ-181 Бойченко Ірина Вікторівна 21.10 – 25.10
9.          ПМ-182 Козубець Олена Іванівна 28.10 – 01.11
10.     МГ-181 Мерлюк Світлана Антонівна 04.11 – 08.11
11.     ЕК-181 Ляховець Вікторія Володимирівна 11.11 – 15.11
12.     МЕ-181 Слободзян Леся Анатоліївна 18.11 – 22.11
13.     МЕ-182 Кайдановська Олена Миколаївна 25.11 – 29.11
14.   3 курс КІ-171 Марчук Ольга Михайлівна 02.11 – 06.11
15.     КІ-173 Перетятко Інна Миколаївна 09.12 – 13.12
16.     ПІ-171 Миколюк Олег Володимирович 16.12 – 20.12
17.     ПІ-172 Задніпровський Вадим Григорович 23.12 – 27.12
18.     АТ-171 Яремчук Андрій Анатолійович резерв

© 2015 Хмельницький політехнічний коледж