Lesson shifts

Заміни в розкладі 01 грудня 2020 р. Вівторокзнаменник

Група Кого замінили Предмет Викладач Ауд.
Чергові викладачі :  Щуцький С.В. Фастишевська К.М. Андросюк В.Ф.

Групи АТ-171,172  виходять на заняття Групи МГ-181, АТ-182  йдуть на практику

КІ-202 1-2 Матіяш Алгебра Супрун 131а/131
  7-8   Інформатика Ілаш 131а/131
КІ-203 3-4 Кілімнік Всесвітня історія Матіяш 133а/132
  5-6 Кілімнік Громадянська освіта Ковальчук 133а/132
ПІ-201 9-10   Хімія Суркова 145а
ПІ-202 1-2   Інформатика Соломко 134а
  7-8   Історія України Лункіна 134а
МЕ-201 3-4 Салямон Зарубіжна література Чорноконь 129
МЕ-202 3-4 Слободзян Хімія Роїк 121
  5-6 Салямон Зарубіжна література Чорноконь 121
ЕК-201 1-2 Салямон Зарубіжна література Чорноконь 132а
  5-6 Чернова Алгебра Халавчук 132а
ЕК-202 1-2 Кілімнік Іноземна мова Микитюк 135а
  9-10   Історія України Лункіна 135а
МГ-201 1-2   Немає пари    
  3-4 Даценко Алгебра Супрун 211
  5-6 Даценко Хімія Суркова 211
  7-8 Дуда Історія України Капітан 211
АТ-201 1-2   Алгебра Данилюк 148/146а
  7-8   Немає пари    
АТ-202 3-4 Чорноконь Алгебра Данилюк 125/128
КІ-193 3-4 Супрун Фізика Палій 139а
ПІ-191 3-6 Гуменна Вступ до ІПЗ Соломко 231а
ПІ-192 5-6 Гуменна Математика Студницька 143
МЕ-192 7-8 Даценко Техніка і технології Фрімерштейн 145
ЕК-192 1-2 Слободзян Інформатика Миколюк 149
МГ-191 5-6 Дуда Металорізальні верстати Матвєєв 147а
  9-10   Фізичне виховання Пахолюк  
ПМ-192 9-10   Екологія Бондаренко 143а/ ч/з
АТ-191 5-6   По розкладу Гадзира/Хібліна 145/144а
АТ-192 1-2 Остроушко/ Мельник Фізика Дуда 141/ч/з
  7-8   По розкладу Гадзира/Хібліна 145/141
           
КІ-181 1-2 Сівко Захист інформації Марчук 241
  5-6 Желавська Захист інформації Марчук 241
КІ-182 1-2 Желавська Немає пари    
  7-8 Сівко Немає пари    
КІ-183 1-6 Марчук, Желавська,Сівко Немає пари    
  7-8   По розкладу Свіцельський  
  9-10   Захист інформації Марчук 247
ПІ-181 1-4   Немає пари    
  5-6 Задніпровський Фізичне виховання Бєльський  
  7-8   Математичні методи Студницька 245
  9-10   Іноземна мова Ковалець/Микитюк 135/245
ПІ-182 1-2 Гуменна ООП Григоровський 231
  3-4 Задніпровський Іноземна мова Микитюк 231
МЕ-181 3-4   Українська мова Федікова 149а
МЕ-182 1-2   Інтелектуальна власність Фримерштейн 138а
ЕК-181 5-6 Валявіна Інтелектуальна власність Фримерштейн 136а
  7-8 Чернова Фізичне виховання Пахолюк  
ПМ-181 1-2 Кузнєцова/Чернова Машинобудівне креслення Зеленська/Мельник 144/246
  5-6   Промислова електроніка Гавронський 246
ПМ-182 3-4 Кузнєцова/Чернова Фізичне виховання Старцун  
АТ-181 1-2 Нижник Курсова Khmelnytskyi 237
  3-6   Гідравлічні і пневм сист Репецький 237
ПІ-171 1-2   ЛМВ Кондратюк 243а
  3-4   Ліцензування Фримерштейн 243а
ПІ-172 1-2   Архітектура Гутник 232
МЕ-171 1-2 Овчарук Логістика Павлова 133
  3-4   Management Овчарук 133
  5-8   Управління персоналом Кайдановська 133
МЕ-172 1-2   Management Овчарук 138
  3-4 Матіяш Управління персоналом Кайдановська 138
           
  5-6 Кайдановська Господарське право Матіяш 138
ПМ-171 1-8   По розкладу   234
АТ-171 1-2 Чернов Основи автом проект Чорний 239
  3-4   По розкладу Гадзира/Хібліна 145/239
АТ-172 3-4 Чернов Основи автом проект Чорний 224

© 2015 Хмельницький політехнічний коледж